dodaj nieruchomosc Poszukamy nieruchomości

MTN-GS-49 Święta Katarzyna, Święta Katarzyna - działka na sprzedaż

Galeria zdjęć

Opis

SUPER LOKALIZACJA,ATRAKCYJNA DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ (OGRODZONA), W CENTRUM ŚWIĘTEJ KATARZYNY,o pow. 3980 m2. Działka zabudowana jest 3 budynkami niemieszkalnymi ( w tym stodołą), kwalifikującymi się do wyburzenia.Teren działki płaski, kształt regularny zbliżony do prostokąta. Działka wyposażona jest w sieć elektryczną i kanalizacyjną.

Cena 940 000 PLN.

W aktualnym planie miejscowym działka przeznaczona jest pod tereny zabudowy mieszkaniowo-usługowej, w tym:pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną (nie więcej niż 12 lokali mieszkalnych w budynku), pod zabudowę jednorodzinną i pod usługi w wydzielonych pomieszczeniach budynku mieszkalnego, w obiektach dobudowanych lub w odrębnych obiektach wolno stojących (z zakazem sytuowania lokali handlowych o powierzchni sprzedażowej powyżej 2000 m2).

Funkcja zabudowy wielorodzinnej w planie zagospodarowania przestrzennego na tym obszarze to "towar deficytowy". Siechnice i  Święta Katarzyna, jako miejscowości leżące przy Wrocławiu, bardzo się rozwijają, jeżeli chodzi o budownictwo wielorodzinne. Na nieruchomości sąsiedniej, jest zlokalizowanych już 5 budynków (obowiązują tam takie same zapisy mpzp tj. m.in w budynku nie może być zlokalizowanych więcej niż 12 mieszkań). Wg bardzo wstępnych wyliczeń możliwy do uzyskania PUM to:4 budynki x 12 mieszkań x 50 m2 (średnia powierzchnia mieszkania)= ca 2400 m2. 

Otoczenie stanowi zabudowa wielorodzinna i  jednorodzinna o wysokim i średnim standardzie wykończenia, nieruchomości niezabudowane, szkoła, przedszkole. W pobliżu  usytuowane  jest zaplecze handlowo-usługowe. Nieruchomość usytuowana jest w odległości około 100 m od przystanków komunikacji autobusowej i ok.1000 m od stacji kolejowej PKP. 

Święta Katarzyna to wieś położona w odległości ok. 9 km na południowy wschód od centrum Wrocławia. Leży nieopodal drogi krajowej nr 94  (trasa Wrocław- Oława-Opole) oraz drogi wojewódzkiej nr 395 (Wrocław – Strzelin), z dogodnym dojazdem do autostrady A4. W miejscowości usytuowany jest Dworzec Kolejowy PKP (trasa Wrocław-Opole), funkcjonuje również autobusowa komunikacja podmiejska. Święta Katarzyna położona jest na trasie nowowybudowanej  Wschodniej Obwodnicy Wrocławia.

Kupujący nie płaci prowizji !!

Zapraszam na prezentację.

Dodatkowe informacje:MT Nieruchomości tel.603 480 490 Marzena Tereszkiewicz pośrednik,licencja nr 15970.

Oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 Kodeksu Cywilnego i ma jedynie charakter informacyjny.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Imię i nazwisko Marzena Tereszkiewicz
Telefon komórkowy +48 603 480 490
Nr licencji 15970
m.tereszkiewicz@mt-nieruchomosci.pl

Osoba odpowiedzialna

Nr licencji 15970

Szczegóły oferty

Symbol oferty MTN-GS-49
Lokalizacja Święta Katarzyna, Święta Katarzyna, Polna
Przeznaczenie działki budowlana
Pow. całkowita [m2] 3 980,00 m²
Cena 940 000 PLN
Cena/m2 236.18 PLN

Nieruchomość

Stan prawny własność
Zagosp. działki częściowo zagospodarowana
Ukształtowanie działki płaska
Kształt działki prostokąt
Ogrodzenie działki betonowe
Gaz w ulicy
Woda w ulicy
Dojazd asfalt
Otoczenie działki zabudowane
Położenie blisko centrum
Prąd jest
Kanalizacja tak