dodaj nieruchomosc Poszukamy nieruchomości

O firmie

MT Nieruchomości jest firmą świadczącą kompleksowe i profesjonalne usługi w zakresie sporządzania wycen nieruchomości w formie operatów szacunkowych, pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz badań i analiz rynku nieruchomości dla klientów indywidualnych, i instytucjonalnych.

Mamy ponad 15 letnie doświadczenie na rynku nieruchomości. Praktyczna znajomość zasad obrotu nieruchomościami, doświadczenie w sprzedaży i marketingu, wykształcenie ekonomiczne, wiedza z zakresu prawa oraz ustawiczne dokształcanie pozwala nam sprostać indywidualnym oczekiwaniom klientów na obecnym rynku nieruchomości. Przy wykonywaniu wycen nieruchomości działamy na podstawie aktualnie obowiązujących przepisów prawa oraz standardów zawodowych rzeczoznawców majątkowych kierując się zasadami etyki zawodowej i zasadą bezstronności.

Na życzenie klienta oferujemy pomoc na każdym etapie transakcji w obrocie nieruchomościami, od sprawdzenia stanu prawnego nieruchomości, pomocy w negocjacjach handlowych, przygotowania niezbędnej dokumentacji, zapewnienia obsługi notarialnej, do przekazania nieruchomości nowemu właścicielowi włącznie.

Kładziemy duży nacisk na odpowiednią reklamę prezentowanych ofert oraz współpracujemy z innymi biurami nieruchomości, co pozwala szybciej i skuteczniej dotrzeć do potencjalnego klienta.

MT Nieruchomości zapewnia najwyższą jakość współpracy w zakresie zawarcia umów:

  • kupna i sprzedaży nieruchomości
  • nabycia lub zbycia własnościowego spółdzielczego prawa do lokalu mieszkalnego, spółdzielczego prawa do lokalu użytkowego oraz prawa do domu jednorodzinnego w spółdzielni mieszkaniowej
  • najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części
  • pomocy prawnej
  • ustalenia stanu prawnego nieruchomości

 

Właścicielka firmy - Marzena Tereszkiewicz, posiada uprawnienia zawodowe w zakresie szacowania nieruchomości nr 5523 oraz licencję zawodową w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami nr 15970.

Kierujemy się potrzebami i dobrem klientów oraz ochroną ich interesów. Każdy klient jest dla nas najważniejszy i jest traktowany indywidualnie.